  1. 10SVPC270M 2.73 x1000
    Do sklepu »
    10SVPC270M
    Kondensator: polimerowy; low ESR; 270uF; 10VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    10SVPC270M
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.49%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  2. 10SVPC270M 3.63 x25
    Do sklepu »
    10SVPC270M
    Kondensator polimerowy SMD 270uF 10V 105°C 0,022R ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +246%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    50+ szt.:
    3.26
  3. Panasonic 10SVPC270M Kondensator elektrolityczny 1 szt. 5.01
    Panasonic 10SVPC270M Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    10SVPC270M
    GTIN13:
    -6%