  1. 2BZX84C7V5-DIO 0.14 x677
    Do sklepu »
    2BZX84C7V5-DIO
    Dioda Zenera 0,3W 7,5V 38mA ±5% CA SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Diotec
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.59%
    Min. zamówienie:
    677 szt.
  2. Diotec Dioda Zenera 2BZX84C7V5 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 7.50 V Moc (maks) P(TOT) 0.3 W Odwrócon 0.17
    Do sklepu »
    Diotec Dioda Zenera 2BZX84C7V5 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 7.50 V Moc (maks) P(TOT) 0.3 W Odwrócon
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Diotec
    MPN:
    2BZX84C7V5
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -26%
  3. Z-diode, 7.5 V, 300 mW, SOT-23, 2BZX84C7V5 0.49 x10
    Z-diode, 7.5 V, 300 mW, SOT-23, 2BZX84C7V5
    Bürklin Elektronik
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    MPN:
    2BZX84C7V5
    +1817%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.07
    250+ szt.:
    0.04
    1000+ szt.:
    0.03
    3000+ szt.:
    0.02
  4. 2BZX84C7V5-DIO 0.50
    2BZX84C7V5-DIO
    Dioda: Zenera; 0,3W; 7,5V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    TME
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    2BZX84C7V5
    -21%
    10+ szt.:
    0.22
    100+ szt.:
    0.16
    500+ szt.:
    0.13
    0.11
    0.10
    0.09
    2BZX84C7V5-DIO
    Dioda: Zenera; 300mW; 7,5V; 38mA; SMD; rolka,taśma ...
    SŁAWMIR Electronics
    -12%