  2. 3006P-1-502LF 5.90 x14
    Do sklepu »
    3006P-1-502LF
    Potencjometr 15-obrotowy 19mm 5k 0,75W ±10% 100ppm ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    Min. zamówienie:
    14 szt.
    25+ szt.:
    5.81
    40+ szt.:
    5.71
  3. 3006P-1-502LF Spindle trimmer, 5 kOhm, linear 5.97
    Do sklepu »
    3006P-1-502LF Spindle trimmer, 5 kOhm, linear
    - 15 turns - Dielectric strength: 1000 VAC - ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    3006P-1-502LF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.72%
  4. 3006P-1-502LF 6.33
    3006P-1-502LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 5kΩ; 750mW ...
    TME
    MPN:
    3006P-1-502LF
    +0.32%
    5+ szt.:
    5.66
    10+ szt.:
    5.40
    25+ szt.:
    5.08
    50+ szt.:
    4.87
  5. Bourns 3006P-1-502LF 5k 3006p 10% 0.75 Multiturn Cermet Pot 8.02
    Bourns 3006P-1-502LF 5k 3006p 10% 0.75 Multiturn Cermet Pot
    Quality 5k 10% 0.75W multi-turn cermet trimmer of ...
    Rapid Electronics
    3006P-1-502LF
    +1.97%
    3006P-1-502LF
    SŁAWMIR Electronics
    +0.42%
  8. Cermet trimmer potentiometer, 15 turns, 5 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 3006P-1-502LF 10.32
    Cermet trimmer potentiometer, 15 turns, 5 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 3006P-1-502LF
    Bürklin Elektronik
    Bourns Electronics GmbH
    3006P-1-502LF
    +1.26%
    2.06
    100+ szt.:
    1.90
    250+ szt.:
    1.81
    1000+ szt.:
    1.64
  9. Bourns 3006P-1-502LF Trymer cermet liniowa 0.75 W 5 kΩ 5400 ° 1 szt. 13.09
    Bourns 3006P-1-502LF Trymer cermet liniowa 0.75 W 5 kΩ 5400 ° 1 szt.
    Potencjometr dostrajający, 3006P-1-502LF, funkcje ...
    Conrad Electronic
    3006P-1-502LF
    GTIN13:
    +27%