  1. 3006W-1-104LF 15.45
    Do sklepu »
    3006W-1-104LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 100kΩ; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    3006W-1-104LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.39%
  2. 3006W-1-104LF 17.48 x5
    Do sklepu »
    3006W-1-104LF
    Potencjometr montażowy 15-obrotów 0,75W 100k ±10% ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.47%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    3006W-1-104LF
    SŁAWMIR Electronics
    +0.43%