  1. 3299Y-1-104LF Spindle trimmer, 100 kOhm, linear 10.58
    Do sklepu »
    3299Y-1-104LF Spindle trimmer, 100 kOhm, linear
    - 25 turns - rotary knob on top - Dielectric ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    3299Y-1-104LF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +30%
  2. Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 100 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3299Y-1-104LF 14.97
    Do sklepu »
    Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 100 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3299Y-1-104LF
    Sklep:
    MPN:
    3299Y-1-104LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.15%
    10+ szt.:
    3.09
    100+ szt.:
    2.70
    200+ szt.:
    2.61
    1000+ szt.:
    2.39
  3. Bourns 3299Y-1-104LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 100 kΩ 9 ° 1 szt. 18.49
    Bourns 3299Y-1-104LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 100 kΩ 9 ° 1 szt.
    Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3299 ...
    Conrad Electronic
    BOURNS
    3299Y-1-104LF
    GTIN13:
    +4.76%
  5. Bourns 3299Y-1-104LF Cermet trimmer linear 0.5 W 100 kΩ 9° 1 pc(s) 31.29
    Bourns 3299Y-1-104LF Cermet trimmer linear 0.5 W 100 kΩ 9° 1 pc(s)
    Bourns 3299Y-1-104LF is a versatile cermet trimmer ...
    Rapid Electronics
    3299Y-1-104LF
    ISBN:
    +100%