  1. 6657S-1-502 188.04
    Do sklepu »
    6657S-1-502
    Potencjometr: osiowy; jednoobrotowy; 5kΩ; ±10%; 1, ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    6657S-1-502
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.06%
    10+ szt.:
    171.72
    25+ szt.:
    164.50
  2. 6657S-1-502 216.48
    Do sklepu »
    6657S-1-502
    Potencjometr osiowy 1-obrotowy 5k 1,5W ±10% oś: 6, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
    3+ szt.:
    5+ szt.:
  3. Potencjometr 5 kΩ typ Obrotowa Bourns 1 średnica wału 6.35 mm 1 1.5 W długość wału 12.7 mm 6657S-1-502 Nakrętka 238.64
    Potencjometr 5 kΩ typ Obrotowa Bourns 1 średnica wału 6.35 mm 1 1.5 W długość wału 12.7 mm 6657S-1-502 Nakrętka
    Bourns 6657S to precyzyjne potencjometry z ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    6657S-1-502
    +3%