  1. B72214P2151K101 2.49 x15
    Do sklepu »
    B72214P2151K101
    Warystor 16mm 150VAC 200VDC 6kA 70J THT RM: 7,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -43%
    Min. zamówienie:
    15 szt.
    50+ szt.:
    1.73
  2. Warystor Epcos S14K150E2K1, napięcie warystora 240 V 4.57
    Do sklepu »
    Warystor Epcos S14K150E2K1, napięcie warystora 240 V
    Epcos B72214P2151K101
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B72214P2151K101
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  4. Epcos B72214P2151K101 150V 70J 14mm Metal Oxide Leaded Varistor 42.10
    Epcos B72214P2151K101 150V 70J 14mm Metal Oxide Leaded Varistor
    A Ø14mm metal oxide disk varistor with an ...
    MPN:
    B72214P2151K101
    ISBN:
    GTIN13:
    -12%