  1. B72220S0102K101 7.62 x13
    Do sklepu »
    B72220S0102K101
    Warystor 22mm 1100VAC 1465VDC 6,5kA 410J THT RM: ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    Min. zamówienie:
    13 szt.
    20+ szt.:
    6.92
  3. B72220S0102K101 10.66
    Do sklepu »
    B72220S0102K101
    Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 1,1kVAC; 1465VDC ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B72220S0102K101
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.28%
    10+ szt.:
    8.36
    25+ szt.:
    7.32
    40+ szt.:
    6.85
    50+ szt.:
    6.64
    100+ szt.:
    5.97
    200+ szt.:
    5.39
    600+ szt.:
    5.02
  4. Warystor Epcos B72220S0102K101, V(RMS) 1000 V, V(v) 1800 V 11.79
    Warystor Epcos B72220S0102K101, V(RMS) 1000 V, V(v) 1800 V
    Epcos B72220S0102K101
    Conrad Electronic
    TDK
    MPN:
    B72220S0102K101
    GTIN13:
    +10%
  6. Epcos B72220S0102K101 1100V 420J 20mm Standard series Metal Oxide Varistor 38.79
    Epcos B72220S0102K101 1100V 420J 20mm Standard series Metal Oxide Varistor
    This varistor is of the metal oxide disk type and ...
    Rapid Electronics
    EPCOS
    B72220S0102K101
    ISBN:
    GTIN13:
    -45%