  1. BLM15PX600SN1D 0.06 x10000
    Do sklepu »
    BLM15PX600SN1D
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 60Ω; SMD; 1,4A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    BLM15PX600SN1D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.85%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.05
    0.04
  2. BLM15PX600SN1D 0.15 x150
    Do sklepu »
    BLM15PX600SN1D
    Koralik ferrytowy SMD 0402 60R @ 100MHz 2,5A 0, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%