    ... 55/+125'C BLM41PG600SN1L *EMI Filter Dokumentacja ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    MURATA MANUFACTURING
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    200 szt.
  2. BLM41PG600SN1L 0.61 x122
    Do sklepu »
    BLM41PG600SN1L
    Koralik ferrytowy SMD 1806 60R @ 100MHz 6A 0,009R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.41%
    Min. zamówienie:
    122 szt.
    500+ szt.:
    0.61
    Do sklepu »
    BLM41PG600SN1L - Elementy
    ... ferrytowe; MURATA; BLM41PG600SN1L; 1806; 1 ...
    Maritex
    MURATA
    MPN:
    BLM41PG600SN1L
    10+ szt.:
    1.39
    50+ szt.:
    1.06
    100+ szt.:
    0.93
    250+ szt.:
    0.79
    500+ szt.:
    0.69
    1000+ szt.:
    0.61
    2500+ szt.:
    0.54
    0.52
    0.51
  4. BLM41PG600SN1L 2.18
    BLM41PG600SN1L
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 60Ω; SMD; 6A; 1806 ...
    TME
    MPN:
    BLM41PG600SN1L
    Zmiana ceny:
    +0.46%
    10+ szt.:
    1.58
    50+ szt.:
    1.21
    100+ szt.:
    1.06
    250+ szt.:
    0.90
    0.79
    0.69
    0.59
    0.58
    BLM41PG600SN1L
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 60Ω Montaż: SMD; 6A ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.92%