  1. Boxexpert BXPBPOL12212090-E02-66 Urządzenia przemysłowe Elbe Polyester grau 12212090, IP66, 120 mm x 122 mm x 90 mm , 1 189.00
    Do sklepu »
    Boxexpert BXPBPOL12212090-E02-66 Urządzenia przemysłowe Elbe Polyester grau 12212090, IP66, 120 mm x 122 mm x 90 mm , 1
    Seria obudów Elbe Polyester firmy BOXEXPERT ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Boxexpert
    MPN:
    BXPBPOL12212090-E02-66
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%