    BZT52-B3V9
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
  4. Sample
    Do sklepu »
    Voltage regulator diodes
    General-purpose Zener diodes in an SOD123 small ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Nexperia
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZT52-B3V9-Q
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
  5. 0.13 x10000
    Do sklepu »
    BZT52B3V9-E3-18
    Dioda: Zenera; 0,5W; 3,9V; SMD; rolka 13 cali; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    BZT52B3V9-E3-18
    Zmiana ceny:
    -0.3%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  6. BZT52B3V9-DIO 0.16 x25
    BZT52B3V9-DIO
    Dioda: Zenera; 0,5W; 3,9V; SMD; rolka,taśma; ...
    TME
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    BZT52B3V9
    SOD123F
    Zmiana ceny:
    -0.25%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    100+ szt.:
    0.13
    500+ szt.:
    0.12
    3000+ szt.:
    0.09
    0.08
  7. Diotec Dioda Zenera BZT52B3V9 Typ obudowy półprzewodnika SOD-123F Napięcie Zenera 3.90 V Moc (maks) P(TOT) 0.5 W Odwróco 0.16
    Diotec Dioda Zenera BZT52B3V9 Typ obudowy półprzewodnika SOD-123F Napięcie Zenera 3.90 V Moc (maks) P(TOT) 0.5 W Odwróco
    Conrad Electronic
    Diotec
    BZT52B3V9
    SOD123F
    -11%
  8. 0.18 x10000
    BZT52B3V9-G3-18
    VISHAY
    BZT52B3V9-G3-18
    -1.19%
  9. BZT52B3V9-AQ-DIO 0.38
    BZT52B3V9-AQ-DIO
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    BZT52B3V9-AQ
    +2.7%
    10+ szt.:
    0.28
    100+ szt.:
    0.23
    500+ szt.:
    0.20
    0.18
    0.16
    0.15
    0.14
    0.11
    0.10
  10. Z-diode, 3.9 V, 0.5 W, SOD-123F, BZT52B3V9 0.47 x10
    Z-diode, 3.9 V, 0.5 W, SOD-123F, BZT52B3V9
    Bürklin Elektronik
    BZT52B3V9
    +0.91%
    10 szt.
    0.07
    250+ szt.:
    0.04
    0.03
    0.02
  11. BZT52H-B3V9.115 0.55
    BZT52H-B3V9.115
    Dioda: Zenera; 0,375/0,83W; 3,9V; SMD; rolka, ...
    BZT52H-B3V9,115
    +1.85%
    5+ szt.:
    0.42
    0.36
  12. Z-diode, 3.9 V, 0.5 W, SOD-123F, AEC-Q101 qualified, BZT52B3V9-AQ 0.56 x10
    Z-diode, 3.9 V, 0.5 W, SOD-123F, AEC-Q101 qualified, BZT52B3V9-AQ
    Bürklin Elektronik
    BZT52B3V9-AQ
    0.08
    250+ szt.:
    0.05
    0.03
    BZT52B3V9-E3-08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 3,9V; SMD; rolka 7 cali; ...
    BZT52B3V9-E3-08
    +1.33%
    0.53
    0.36
    0.28
    0.25
    0.22
    0.20
    0.19
    0.17
    0.16
    BZT52B3V9-G3-08
    BZT52B3V9-G3-08
    -0.62%
    1.12
    0.64
    0.43
    0.29
    0.19
    0.18
    0.17
  15. BZT52-B3V9-R1 2.55
    BZT52-B3V9-R1
    Dioda: Zenera; 410mW; 3,9V; SMD; rolka,taśma; ...
    PanJit Semiconductor
    BZT52-B3V9_R1_00001
    -0.78%