  1. Diotec Dioda Zenera BZX84C2V7-AQ Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 2.70 V Moc (maks) P(TOT) 0.3 W Odwróc 0.15
    Do sklepu »
    Diotec Dioda Zenera BZX84C2V7-AQ Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 2.70 V Moc (maks) P(TOT) 0.3 W Odwróc
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Diotec
    MPN:
    BZX84C2V7-AQ
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
  2. Z-diode, 2.7 V, 0.3 W, SOT-23, AEC-Q101 qualified, BZX84C2V7-AQ 0.45 x10
    Do sklepu »
    Z-diode, 2.7 V, 0.3 W, SOT-23, AEC-Q101 qualified, BZX84C2V7-AQ