  1. BZX85C6V8-R0G 0.49 x10
    Do sklepu »
    BZX85C6V8-R0G
    Dioda Zenera 1,3W 6,8V ±5% DO41
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.37
    250+ szt.:
    0.28
  2. BZX85C6V8-R0G 0.49 x10
    Do sklepu »
    BZX85C6V8-R0G
    Dioda: Zenera; 1,3W; 6,8V; taśma; DO41; pojedyncza ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    MPN:
    BZX85C6V8 R0G
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.41%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.41
    250+ szt.:
    0.37
    1000+ szt.:
    0.33
    5000+ szt.:
    0.30
  4. Taiwan Semiconductor BZX85C6V8 R0G Zener diode 6.8V Tape on full reel 39.72
    Taiwan Semiconductor BZX85C6V8 R0G Zener diode 6.8V Tape on full reel
    Taiwan Semiconductor BZX85C6V8 R0G is a Zener ...
    Rapid Electronics
    MPN:
    BZX85C6V8 R0G
    ISBN:
    GTIN13:
    +9500%