  1. CC0402KRX7R9BB104 0.09 x300
    Do sklepu »
    CC0402KRX7R9BB104
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 100nF 50V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -79%
    Min. zamówienie:
    300 szt.
    5000+ szt.:
    0.09
    10000+ szt.:
    0.09
    Do sklepu »
    CC0402KRX7R9BB104 - Elementy
    ... SMD/SMT; YAGEO; CC0402KRX7R9BB104; 100 nF; 0402 ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    CC0402KRX7R9BB104
    Dodany:
    10+ szt.:
    0.07
    100+ szt.:
    0.04
    500+ szt.:
    0.02
    0.02
    0.01
    0.01
  3. CC0402KRX7R9BB104 0.18
    CC0402KRX7R9BB104
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ± ...
    TME
    MPN:
    CC0402KRX7R9BB104
    Zmiana ceny:
    -44%
    10+ szt.:
    0.08
    100+ szt.:
    0.05
    500+ szt.:
    0.03
    Kondensator; 100nF; 50V DC; ceramiczny; MLCC; X7R; 10%; 0402; SMD; 0,1uF/50VDC; CC0402KRX7R9BB104; YAGEO; RoHS; opakowanie/100sz
    Elektronik
  7. Kondensator ceramiczny Yageo CC0402KRX7R9BB104 CC0402KRX7R9BB104 0.1 µF 50 V 10000 szt. 329.00
    Kondensator ceramiczny Yageo CC0402KRX7R9BB104 CC0402KRX7R9BB104 0.1 µF 50 V 10000 szt.
    Conrad Electronic
    CC0402KRX7R9BB104
    +32%