  1. CC0603KRX7R9BB393 0.01
    Do sklepu »
    CC0603KRX7R9BB393
    CC 0603 39nF-50V X7R 10% Kondensator ceramiczny ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. CC0603KRX7R9BB393 0.23 x220
    Do sklepu »
    CC0603KRX7R9BB393
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 39nF 50V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
    Min. zamówienie:
    220 szt.
    4000+ szt.:
    0.13
    0.13
  4. Kondensator ceramiczny Yageo CC0603KRX7R9BB393 CC0603KRX7R9BB393 0.039 µF 50 V 4000 szt. 179.00
    Kondensator ceramiczny Yageo CC0603KRX7R9BB393 CC0603KRX7R9BB393 0.039 µF 50 V 4000 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC0603KRX7R9BB393
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    +29%