    CC0805MKX5R8BB226
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; X5R; ±20%; ...
    MPN:
    CC0805MKX5R8BB226
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.08%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
    6000+ szt.:
    0.33
    0.31
    0.29
    0.28
    0.27
    0.25
    0.24
    0.23
    0.21
    Do sklepu »
    CC0805MKX5R8BB226 - Elementy
    ... SMD/SMT; YAGEO; CC0805MKX5R8BB226; 22 µF; 0805 ...
    Sklep:
    Maritex
    MPN:
    CC0805MKX5R8BB226
    Dodany:
    0.31
    0.29
    0.27
    0.26
    0.25
    0.24
    0.22
    0.21
    0.20
  3. CC0805MKX5R8BB226 0.74 x4000
    Do sklepu »
    CC0805MKX5R8BB226
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 22uF 25V X5R ±20%
    Zmiana ceny:
    -9%