  1. CFR-25JT-52-27K 0.09 x300
    Do sklepu »
    CFR-25JT-52-27K
    Rezystor węglowy 0,25W 27k ±5% 2,4x6,3mm THT
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
    Min. zamówienie:
    300 szt.
  2. Carbon film resistor, 27 kΩ, 0.25 W, ±5 %, CFR-25JT-52-27K 0.17
    Do sklepu »
    Carbon film resistor, 27 kΩ, 0.25 W, ±5 %, CFR-25JT-52-27K
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    CFR-25JT-52-27K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
    10+ szt.:
    0.04
    100+ szt.:
    0.03
    300+ szt.:
    0.02
    1000+ szt.:
    0.01
  3. CFR-25JT-52-27K Carbon film resistor 1/4 W, 5%, 27 kOhm 0.47
    CFR-25JT-52-27K Carbon film resistor 1/4 W, 5%, 27 kOhm
    1/4-W carbon film resistor, belt-linked.
    reichelt elektronik
    MPN:
    CFR-25JT-52-27K
    GTIN13:
    -31%