  1. DECA CP24F-2E01Q4Y Przełącznik obrotowy 24 V DC/AC 8 A Pozycje przełączenia 2 IP66 1 szt. 119.00
    Do sklepu »
    DECA CP24F-2E01Q4Y Przełącznik obrotowy 24 V DC/AC 8 A Pozycje przełączenia 2 IP66 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    DECA
    MPN:
    CP24F-2E01Q4Y
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
  2. DECA CP24F-2E01Q4Y Rotary Switch 24V 8A 2 Positions IP66 148.02
    Do sklepu »
    DECA CP24F-2E01Q4Y Rotary Switch 24V 8A 2 Positions IP66