    CQ03WAF1202T5E
    Rezystor: thick film; SMD; 0603; 12kΩ; 100mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ03WAF1202T5E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.17%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Royalohm CQ03WAF1202T5E Rezystor precyzyjny 12 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.01
    Do sklepu »
    Royalohm CQ03WAF1202T5E Rezystor precyzyjny 12 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ03WAF1202T5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -50%