    CQ06W4F3901T5E
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 3,9kΩ; 250mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ06W4F3901T5E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Royal Ohm CQ06W4F3901T5E CQ Series Resistor 3.9kΩ ±1% 0.25W Thick Film 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm CQ06W4F3901T5E CQ Series Resistor 3.9kΩ ±1% 0.25W Thick Film