  1. CRM0805-FX-R100ELF 0.56 x60
    Do sklepu »
    CRM0805-FX-R100ELF
    Rezystor SMD 0805 0,25W 0,1R ±5% ±100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    60 szt.
    100+ szt.:
    0.46
    500+ szt.:
    0.37
  2. Bourns Opornik 100 mΩ 0805 ±1 % 0.25 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy CRM0805-FX-R100ELF 0.57 x5000
    Do sklepu »
    Bourns Opornik 100 mΩ 0805 ±1 % 0.25 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy CRM0805-FX-R100ELF
    Seria Bourns CRM0805 to rezystory chipowe o dużej ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    CRM0805-FX-R100ELF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  3. Bourns Opornik 100 mΩ 0805 ±1 % 0.25 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy CRM0805-FX-R100ELF 0.73 x10
    RS Components
    MPN:
    CRM0805-FX-R100ELF
    +12%