  1. DA15S064TLF 3.87
    Do sklepu »
    DA15S064TLF
    Złącze: D-Sub; PIN: 15; gniazdo; żeńskie; proste; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Amphenol Communications Solutions
    MPN:
    DA15S064TLF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.53%
    10+ szt.:
    3.16
    25+ szt.:
    2.87
    50+ szt.:
    2.69
    75+ szt.:
    2.61
  2. FCI DA15S064TLF Listwa żeńska D-Sub D-SUB, rzędy: 2, styki: 15, 180 °, 1 szt. 6.10
    Do sklepu »
    FCI DA15S064TLF Listwa żeńska D-Sub D-SUB, rzędy: 2, styki: 15, 180 °, 1 szt.
    FCI DA15S064TLF
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    FCI
    MPN:
    DA15S064TLF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  3. Amphenol DA15S064TLF, 1 szt. 6.10
    Amphenol DA15S064TLF, 1 szt.
    DA15S064TLF-DSUB SIGNAL STC 15 SOCKE
    < ...
    Conrad Electronic
    AMPHENOL
    DA15S064TLF
    GTIN13:
    -5%
    DA15S064TLF - Elementy
    Złącza D-Sub; DA15S064TLF; AMPHENOL; 38.76 mm; ...
    Maritex
    AMPHENOL
    DA15S064TLF
    10+ szt.:
    4.89
    100+ szt.:
    3.83
    500+ szt.:
    3.35
    1000+ szt.:
    3.04
  6. FCI DA15S064TLF D-SUB Receptacle 15 Pins Solder Bucket 180° 1pc 44.79
    FCI DA15S064TLF D-SUB Receptacle 15 Pins Solder Bucket 180° 1pc
    The FCI D-SUB DA15S064TLF is a D-SUB receptacle ...
    Rapid Electronics
    FCI
    DA15S064TLF
    ISBN:
    +36%
  8. Amphenol ICC DA15S064TLF DSub Female Connector 15Pin Solder Unshrouded 708.46
    Amphenol ICC DA15S064TLF DSub Female Connector 15Pin Solder Unshrouded
    The Amphenol ICC DA15S064TLF is a D-sub female ...
    Rapid Electronics
    Amphenol ICC / FCI
    DA15S064TLF
    -2.93%