  1. DKA30B-12 - Przetwornice DC/DC 0.01
    Do sklepu »
    DKA30B-12 - Przetwornice DC/DC
    Przetwornica DC/DC; 30W; 12V; 1250mA; 18-36VDC
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    DKA30B-12
    Dodany:
  3. DKA30B-12 103.33
    Do sklepu »
    DKA30B-12
    Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    DKA30B-12
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.91%
  4. DKA30B-12 123.52
    DKA30B-12
    Przetwornik DC/DC 25W Wej 18-36V Wyj ±12V 2x0,125 ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -0.61%
    20+ szt.:
    123.52
  5. MEAN WELL DKA30B-12 Przetwornica DC/DC 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. 159.00
    MEAN WELL DKA30B-12 Przetwornica DC/DC 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
    Przetwornica DC/DC moduły w 2"x2" obudowa do ...
    Conrad Electronic
    DKA30B-12
    GTIN13:
    -11%
    DKA30B-12
    Przetwornik: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷36V; Uwyj: ...
    SŁAWMIR Electronics
    -0.24%