  1. DLW21HN670SQ2L 0.71 x189
    Do sklepu »
    DLW21HN670SQ2L
    Filtr przeciwzakłóceniowy SMD 0805 67R @ 100MHz 0, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.61%
    Min. zamówienie:
    189 szt.
    3000+ szt.:
    0.39
    6000+ szt.:
    0.39
  2. DLW21HN670SQ2L 1.00
    Do sklepu »
    DLW21HN670SQ2L
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; Rmax: 350mΩ; Z: 67Ω; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    DLW21HN670SQ2L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.04%