  1. EEE1AA221P 0.89 x83
    Do sklepu »
    EEE1AA221P
    Kondensator elektrolit SMD 220uF 10V 85°C 8x6,2mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.47%
    Min. zamówienie:
    83 szt.
    100+ szt.:
    0.89
  2. EEE1AA221P 2.29
    Do sklepu »
    EEE1AA221P
    Kondensator: elektrolityczny; SMD; 220uF; 10VDC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    EEE1AA221P
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.88%