  1. EEFCX1A101R 4.16 x10
    Do sklepu »
    EEFCX1A101R
    Kondensator polimerowy SMD 2917 100uF 10V 105°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -49%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    4.16
    100+ szt.:
    4.16
  2. EEFCX1A101R 8.94
    Do sklepu »
    EEFCX1A101R
    Kondensator: polimerowy; low ESR; 100uF; 10VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    EEFCX1A101R
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.56%