  1. EEUFC1C152S 3.09 x500
    Do sklepu »
    EEUFC1C152S
    Kondensator: elektrolityczny; low ESR; THT; 1500uF ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    EEUFC1C152S
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.4%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. KE EEUFC1C152S KE EEUFC1C152S 3.72
    Do sklepu »
    KE EEUFC1C152S KE EEUFC1C152S
    1500uF 16V 20% (16 X 15mm) Radial 7.5mm 1690mA ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.27%
  3. EEUFC1C152S 7.00 x4
    EEUFC1C152S
    Kondensator elektrolit 1500uF 16V 105°C ESR ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -13%
    Min. zamówienie:
    4 szt.
    5+ szt.:
    6.49
    10+ szt.:
    5.55
  4. Kondensator 1500 μF 16 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm EEUFC1C152S 7.49 x5
    Kondensator 1500 μF 16 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm EEUFC1C152S
    Panasonic serii FC kondensatory elektrolityczne ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    EEUFC1C152S
    +3.03%