  1. EEUFC1C272L 3.09 x500
    Do sklepu »
    EEUFC1C272L
    Kondensator: elektrolityczny; low ESR; THT; 2700uF ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    EEUFC1C272L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.4%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. Kondensator 2700 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFC1C272L 5.92 x5
    Do sklepu »
    Kondensator 2700 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFC1C272L
    Panasonic serii FC kondensatory elektrolityczne ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    EEUFC1C272L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.96%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    50+ szt.:
    4.62
    250+ szt.:
    3.64
    500+ szt.:
    3.52
    1000+ szt.:
    3.44
  3. EEUFC1C272L 6.57 x6
    EEUFC1C272L
    Kondensator elektrolit 2700uF 16V 105°C ESR ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +11%