  1. EEUFC1J331L 2.16 x500
    Do sklepu »
    EEUFC1J331L
    Kondensator: elektrolityczny; low ESR; THT; 330uF ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    EEUFC1J331L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.9%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. KE EEUFC1J331L KE EEUFC1J331L 2.57
    Do sklepu »
    KE EEUFC1J331L KE EEUFC1J331L
    330uF 63V 20% (10 X 30mm) Radial 5mm 1300mA ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
  3. EEUFC1J331L 4.31
    EEUFC1J331L
    Kondensator elektrolit 330uF 63V 105°C ESR 10x30mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +1.65%
    10+ szt.:
    3.70
    50+ szt.:
    3.05
  4. EEUFC1J331L E-Cap radial, 330 uF, 63 V, 105°C, low ESR, AEC-Q200 4.35
    EEUFC1J331L E-Cap radial, 330 uF, 63 V, 105°C, low ESR, AEC-Q200
    Aluminum Electrolytic Capacitors Radial Lead Type ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    EEUFC1J331L
    GTIN13:
    +5%