  1. KE EEUFC1V331L KE EEUFC1V331L 1.39
    Do sklepu »
    KE EEUFC1V331L KE EEUFC1V331L
    330uF 35V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 995mA ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +58%
  2. EEUFC1V331L E-Cap radial, 330 uF, 35 V, 105°C, low ESR, AEC-Q200 2.35
    Do sklepu »
    EEUFC1V331L E-Cap radial, 330 uF, 35 V, 105°C, low ESR, AEC-Q200
    Aluminum Electrolytic Capacitors Radial Lead Type ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    EEUFC1V331L
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.85%
  3. EEUFC1V331L 2.80
    EEUFC1V331L
    Kondensator elektrolit 330uF 35V 105°C ESR 8x20mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -5%
    20+ szt.:
    1.75
    100+ szt.:
    1.35
  4. EEUFC1V331L 3.29
    EEUFC1V331L
    Kondensator: elektrolityczny; low ESR; THT; 330uF ...
    TME
    MPN:
    EEUFC1V331L
    -1.2%