  1. ERA3AEB1271V 0.15 x5000
    Do sklepu »
    ERA3AEB1271V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 1,27kΩ; 100mW; ±0, ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERA3AEB1271V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.07%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.14
  2. ERA3AEB1271V 0.25 x90
    Do sklepu »
    ERA3AEB1271V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 1,27k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.95%
    Min. zamówienie:
    90 szt.
    100+ szt.:
    0.25
    500+ szt.:
    0.25
  3. ERA3AEB1271V SMD-Widerstand, 0603, 1,27 kOhm, 100 mW, 0,1 0.98
    ERA3AEB1271V SMD-Widerstand, 0603, 1,27 kOhm, 100 mW, 0,1