  1. ERA3AEB1402V 0.19 x436
    Do sklepu »
    ERA3AEB1402V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 14k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    -9%
    Min. zamówienie:
    436 szt.
  2. Panasonic ERA-3AEB1402V Rezystor metalizowany 14 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt. 0.32
    Do sklepu »
    Panasonic ERA-3AEB1402V Rezystor metalizowany 14 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    ERA-3AEB1402V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. ERA3AEB1402V 0.40
    ERA3AEB1402V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 14kΩ; 100mW; ±0,1 ...
    TME
    MPN:
    ERA3AEB1402V
    +2.56%
    10+ szt.:
    0.28
    100+ szt.:
    0.21
    250+ szt.:
    0.19
    500+ szt.:
    0.17
    1000+ szt.:
    0.16
    2500+ szt.:
    0.14
    0.14
    ERA3AEB1402V
    SŁAWMIR Electronics
    +11%
  5. ERA3AEB1402V SMD chip resistor 0603, 14.0 kOhms, 0.1 1.54
    ERA3AEB1402V SMD chip resistor 0603, 14.0 kOhms, 0.1
    Metal film precision chip resistors Type: ERA ...
    reichelt elektronik
    ERA3AEB1402V
    GTIN13:
    -28%