  1. ERA3AEB4020V 0.19 x454
    Do sklepu »
    ERA3AEB4020V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 402R ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    +0.22%
    Min. zamówienie:
    454 szt.
  2. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 402 Ω 0603 ±0.1 % 0.1 W -25 ppm/°C, 25 ppm/°C Folia metalowa ERA3AEB4020V 0.29 x500
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 402 Ω 0603 ±0.1 % 0.1 W -25 ppm/°C, 25 ppm/°C Folia metalowa ERA3AEB4020V
    Rezystory do obróbki klisz metalowych ERA 3A firmy ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    ERA3AEB4020V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.56%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
    2500+ szt.:
    0.18
    5000+ szt.:
    0.16
    0.15
    0.14
  3. Panasonic ERA-3AEB4020V Rezystor metalizowany 402 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt. 0.32
    Panasonic ERA-3AEB4020V Rezystor metalizowany 402 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    ERA-3AEB4020V
    -6%
  4. ERA3AEB4020V 0.40
    ERA3AEB4020V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 402Ω; 100mW; ±0,1 ...
    TME
    ERA3AEB4020V
    +8%
    10+ szt.:
    0.26
    100+ szt.:
    0.21
    250+ szt.:
    0.19
    500+ szt.:
    0.18
    0.17
    0.14
    0.13
    ERA3AEB4020V
    SŁAWMIR Electronics
    +11%
  6. ERA3AEB4020V SMD-Widerstand, 0603, 402 Ohm, 100 mW, 0,1 0.98
    ERA3AEB4020V SMD-Widerstand, 0603, 402 Ohm, 100 mW, 0,1