  1. ERA3AEB9761V 0.20 x454
    Do sklepu »
    ERA3AEB9761V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 9,76k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    +0.22%
    Min. zamówienie:
    454 szt.
  2. ERA3AEB9761V 0.40
    Do sklepu »
    ERA3AEB9761V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 9,76kΩ; 100mW; ±0, ...
    MPN:
    ERA3AEB9761V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    10+ szt.:
    0.26
    100+ szt.:
    0.20
    500+ szt.:
    0.17
    1000+ szt.:
    0.15
    5000+ szt.:
    0.14
    ERA3AEB9761V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 9,76kΩ 100mW; ±0,1 ...
    SŁAWMIR Electronics
    +11%