  1. ERA6AEB5360V 0.15 x5000
    Do sklepu »
    ERA6AEB5360V
    Rezystor: thin film; SMD; 0805; 536Ω; 125mW; ±0,1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERA6AEB5360V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Panasonic ERA-6AEB5360V Rezystor metalizowany 536 Ω SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt. 0.34
    Do sklepu »
    Panasonic ERA-6AEB5360V Rezystor metalizowany 536 Ω SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERA-6AEB5360V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. ERA6AEB5360V 0.40 x100
    ERA6AEB5360V
    Rezystor SMD 0805 0,125W 536R ±0,1% ±25ppm -55+155 ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +2.56%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    0.27
    1000+ szt.:
    0.21
  4. ERA6AEB5360V SMD-Widerstand, 0805, 536 Ohm, 125 mW, 0,1 1.66
    ERA6AEB5360V SMD-Widerstand, 0805, 536 Ohm, 125 mW, 0,1