  1. ERJ6ENF2373V 0.03 x1500
    Do sklepu »
    ERJ6ENF2373V
    Rezystor SMD 0805 0,125W 237K ±1% ±100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -69%
    Min. zamówienie:
    1 500 szt.
  2. ERJ6ENF2373V 0.04 x50000
    Do sklepu »
    ERJ6ENF2373V
    Rezystor: thick film; 0805; 237kΩ; 125mW; ±1%; ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    ERJ6ENF2373V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%