  1. ERZE10A471 PANASONIC 0.69 x25
    Do sklepu »
    ERZE10A471 PANASONIC
    Warystor metalowo-tlenkowy THT ZNR obudowa Ø11,5mm ...
    Sklep:
    Eltron
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERZE10A471
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    100+ szt.:
    0.15
    175+ szt.:
    0.14
    250+ szt.:
    0.14
  2. ERZE10A471 0.82 x110
    Do sklepu »
    ERZE10A471
    Warystor 12mm 470V 300VAC 385VDC 4,5kA THT RM 7, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.69%
    Min. zamówienie:
    110 szt.
  3. ERZE10A471 1.01 x5
    ERZE10A471
    Warystor: ceramiczny; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 4 ...
    TME
    MPN:
    ERZE10A471
    Zmiana ceny:
    +0.8%
    5 szt.
    50+ szt.:
    0.71
    100+ szt.:
    0.64
    250+ szt.:
    0.60
    500+ szt.:
    0.58
    1000+ szt.:
    0.55
    4000+ szt.:
    0.54
  4. ERZE10A471 Varistor, RM 7,5 mm, 300 V, 10 1.02
    ERZE10A471 Varistor, RM 7,5 mm, 300 V, 10
    ZNR transient/surge absorber, varistor - Large ...
    reichelt elektronik
    ERZE10A471
    GTIN13:
    -4%
  5. Panasonic ERZE10A471 Warystor tlenkowy 1 szt. 1.07
    Panasonic ERZE10A471 Warystor tlenkowy 1 szt.
    Warystory Panasonic serii ERZE
    Opis tego ...
    Conrad Electronic
    ERZE10A471
    ERZE10A471
    SŁAWMIR Electronics
    -8%