  1. ERZV14D390 PANASONIC 1.05 x25
    Do sklepu »
    ERZV14D390 PANASONIC
    Warystor metalowo-tlenkowy THT ZNR obudowa Ø15,5mm ...
    Sklep:
    Eltron
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERZV14D390
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    100+ szt.:
    0.23
    175+ szt.:
    0.22
    250+ szt.:
    0.21
  2. ERZV14D390 1.32 x57
    Do sklepu »
    ERZV14D390
    Warystor ZNR 39V 25VAC 31VDC 2kA 11J THT RM: 7,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.19%
    Min. zamówienie:
    57 szt.
  3. ERZV14D390 1.58
    ERZV14D390
    Warystor: ceramiczny; THT; 25VAC; 31VDC; 77V; 2kA ...
    TME
    MPN:
    ERZV14D390
    Zmiana ceny:
    +0.64%