    FDH45N50F
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  3. FDH45N50F TO-247 17.18
    Do sklepu »
    FDH45N50F TO-247
    Trans MOSFET N-CH 500V 45A 3-Pin(3+Tab) TO-247 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.61%