    FDP55N06
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. FDP55N06 3.54 x10
    Do sklepu »
    FDP55N06
    Tranzystor N-MOSFET 60V 55A 114W 0,018R 40ns ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    2.91
    100+ szt.:
    2.91
    Do sklepu »
    FDP55N06-TO220
    P55NF06
    Sklep:
    Interchip
    FDP55N06
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 60V 55A TO220-3