  2. G2R-2-SN-230AC 66.80
    Do sklepu »
    G2R-2-SN-230AC
    Przekaźnik DPDT 5A 250VAC Cewka: 230VAC LED K2,8
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    OMRON
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -22%
    4+ szt.:
    60.88
    20+ szt.:
    51.66
  3. G2R-2-SN-230AC 66.96
    Do sklepu »
    G2R-2-SN-230AC
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; DPDT; Ucewki: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    OMRON
    MPN:
    G2R-2-SN 230VAC (S)
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.99%
    5+ szt.:
    20+ szt.:
    100+ szt.:
  4. G2R-2-SN-230AC PRZEKAZNIK 68.40
    G2R-2-SN-230AC PRZEKAZNIK
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; DPDT; 5A/250VAC; ...
    Mikro
  5. G2r-2-Sn-230Ac Przekaźnik: Elektromagnetyczny Dpdt Ucewki: 230Vac 5A/250Vac 82.67
    G2r-2-Sn-230Ac Przekaźnik: Elektromagnetyczny Dpdt Ucewki: 230Vac 5A/250Vac
    ELEKTRONEST
    Omron Electronics
    +1.04%