  1. GRM1555C1H120JA01D 0.01 x12196
    Do sklepu »
    GRM1555C1H120JA01D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 12pF 50V C0G ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +61%
    Min. zamówienie:
    12 196 szt.
    50000+ szt.:
    0.01
    0.01
  2. GRM1555C1H120JA01D MLCC, 0402, 12 pF, 50 V, C0G, ±5 0.09
    Do sklepu »
    GRM1555C1H120JA01D MLCC, 0402, 12 pF, 50 V, C0G, ±5
    MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.5 mm) 12 pF 50 V C0G ( ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM1555C1H120JA01D
    GTIN13:
    Dodany:
  3. GRM1555C1H120JA01D 0.25
    GRM1555C1H120JA01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 12pF; 50V; C0G ( ...
    TME
    MPN:
    GRM1555C1H120JA01D
    Zmiana ceny:
    -38%
    10+ szt.:
    0.06
    100+ szt.:
    0.03
    500+ szt.:
    0.02
    0.02
    GRM1555C1H120JA01D - Elementy
    Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD ...
    Maritex
    GRM1555C1H120JA01D
    10+ szt.:
    0.08
    100+ szt.:
    0.04
    500+ szt.:
    0.03
    GRM1555C1H120JA01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 12pF; 50V; C0G; ±5 ...
    SŁAWMIR Electronics
    -38%