  1. GRM1555C1H150JA01D 0.01 x11628
    Do sklepu »
    GRM1555C1H150JA01D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 15pF 50V C0G ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -65%
    Min. zamówienie:
    11 628 szt.
    20000+ szt.:
    0.01
  2. GRM1555C1H150JA01D MLCC, 0402, 15 pF, 50 V, C0G, ±5 0.09
    Do sklepu »
    GRM1555C1H150JA01D MLCC, 0402, 15 pF, 50 V, C0G, ±5
    MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.5 mm) 15 pF 50 V C0G ( ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    GRM1555C1H150JA01D
    GTIN13:
    Dodany:
  3. GRM1555C1H150JA01D 0.21
    GRM1555C1H150JA01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 15pF; 50V; C0G ( ...
    TME
    MPN:
    GRM1555C1H150JA01D
    Zmiana ceny:
    -4.55%
    10+ szt.:
    0.04
    100+ szt.:
    0.03
    500+ szt.:
    0.02
    0.02
    0.01
    GRM1555C1H150JA01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 15pF; 50V; C0G; ±5 ...
    SŁAWMIR Electronics
    -8%