  1. GRM188C80E106ME47D 0.05 x4000
    Do sklepu »
    GRM188C80E106ME47D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 2,5V; X6S; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM188C80E106ME47D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.79%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188C80E106ME47D 10.00 µF 2.5 V 1 szt. 0.18
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188C80E106ME47D 10.00 µF 2.5 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 2,5V X6S ( ...