  1. GRM21BR71C225MA12L 0.08 x3000
    Do sklepu »
    GRM21BR71C225MA12L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 16V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM21BR71C225MA12L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.72%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71C225MA12L 2.20 µF 16 V 1 szt. 0.27
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71C225MA12L 2.20 µF 16 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 16 V X7R ...