  1. Table power supply, 12 VDC, 27.5 A, 330 W, GST360A12-C8P 442.10
    Do sklepu »
    Table power supply, 12 VDC, 27.5 A, 330 W, GST360A12-C8P
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    GST360A12-C8P
    Dodany:
    8+ szt.:
    98.45
  2. GST360A12-C8P 450.36
    Do sklepu »
    GST360A12-C8P
    Zasilacz Desktop 330W 12V 27,5A Wtyk: MNL 4,2 8pin
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MEAN WELL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.41%
    5+ szt.:
    450.36
  3. GST360A12-C8P 453.65
    GST360A12-C8P
    Zasilacz: impulsowy; 12VDC; 27,5A; 330W; 85÷264VAC ...
    TME
    MPN:
    GST360A12-C8P
    Zmiana ceny:
    -1.12%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  4. GST360A12-C8P Desktop power supply unit, 330 W, 12 V, 27.5 A 466.07
    GST360A12-C8P Desktop power supply unit, 330 W, 12 V, 27.5 A
    Features: Peak power DC compatible Operating ...
    reichelt elektronik
    GST360A12-C8P
    GTIN13:
    -2.76%
  6. Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GST360A12-C8P 27.5 A 330 W 519.00
    Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GST360A12-C8P 27.5 A 330 W
    Conrad Electronic
    GST360A12-C8P
    GTIN13:
    -1.89%
  7. Zasilacz impulsowy, 330W, 27,5A, 12VDC GST360A12-C8P 533.17
    Zasilacz impulsowy, 330W, 27,5A, 12VDC GST360A12-C8P
    Typ zasilacza: impulsowy Moc: 330W Napięcie ...