  1. Royalohm HP06W2F6801T5E Rezystor precyzyjny 6.8 kΩ SMD 1206 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.04
    Do sklepu »
    Royalohm HP06W2F6801T5E Rezystor precyzyjny 6.8 kΩ SMD 1206 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    HP06W2F6801T5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -43%
  2. Royal Ohm HP06W2F6801T5E 2890134 resistor thin film 6800 Ohm 1% tolerance 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm HP06W2F6801T5E 2890134 resistor thin film 6800 Ohm 1% tolerance