    HP122WJ056JT4E
    Rezystor: thick film; SMD; 2512; 5,6Ω; 2W; ±5%; HP ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    HP122WJ056JT4E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.76%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. Royal Ohm HP122WJ056JT4E resistor 0.056 Ohms 2W axial lead wirewound 0.36
    Do sklepu »
    Royal Ohm HP122WJ056JT4E resistor 0.056 Ohms 2W axial lead wirewound