  1. KHS11AKB-AX-33RAA 11-Watt wire-wound resistor, series 216 ­ 8, 33 Ohms 3.24
    Do sklepu »
    KHS11AKB-AX-33RAA 11-Watt wire-wound resistor, series 216 ­ 8, 33 Ohms
    11-Watt high-load wire-wound resistor
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    KHS11AKB-AX-33RAA
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.3%
  2. Wirewound resistor, 33 Ω, 11 W, ±10 %, KHS11AKB-AX-33RAA 5.18 x10
    Do sklepu »
    Wirewound resistor, 33 Ω, 11 W, ±10 %, KHS11AKB-AX-33RAA
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    KHS11AKB-AX-33RAA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +903%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.98
    200+ szt.:
    0.92
    1000+ szt.:
    0.77
    2500+ szt.:
    0.70
  3. VitrOhm KHS11AKB-AX-33RAA Rezystor mocy 33 Ω THT 11 W 10 % 1 szt. towar pakowany luzem 6.10
    VitrOhm KHS11AKB-AX-33RAA Rezystor mocy 33 Ω THT 11 W 10 % 1 szt. towar pakowany luzem
    Conrad Electronic
    KHS11AKB-AX-33RAA
  4. KHS11AKB-AX-33RAA 6.73 x10
    KHS11AKB-AX-33RAA
    Rezystor drutowy ceramiczny 11W 33R ±10% 350°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    YAGEO
    +2.23%